5 gwiazd, które zagrały w świetnych filmach, a później ich sława przygasła


Zdobycie sławy nie jest łatwe, a utrzymanie się na liście pożądanych aktorów jest dużo trudniejsze, zwłaszcza że w Hollywood konkurencja jest ogromna. Trochę szkoda, że te gwiazdy nie pojawiają się już tak często.

 1. 1. Jessica Alba


  Jessica Alba została zauważona przez znaczących reżyserów, kiedy grała w serialu „Cień Anioła”. Rola w „Sin City” Rodrigueza otworzyła jej szeroko wrota do kariery. Aktorka grała w wielu filmach, była chwalona za swoją grę aktorską i od lat znajduje się na liście najseksowniejszych kobiet na świecie. Niestety już od kilku lat widujemy ją tylko w drobnych rólkach. Może Hollywood woli młodsze aktorki, a może Jessica jest zajęta swoim własnym biznesem. Jej firma The Honest Company sprzedaje naturalne produkty przyjazne dla środowiska. 

 2. 2. Demi Moore


  Największą sławę przyniosła jej rola w filmie „Uwierz w ducha”. Potem zagrała w „Stiptizie”, „G.I. Jane”, zdobyła Złotą Malinę za najgorszą aktorkę, wyszła za 16 lat młodszego Ashtona, chirurgicznie poprawiała sobie urodę, grała mało znaczące rólki, rozwiodła się i tak dalej, i tak dalej. Jej kariera zapowiadała się nieźle, ale niestety wyszło jak zwykle. 

 3. 3. Tobey Maguire


  Rola Petera Parkera zrobiła z tego młodego aktora prawdziwą gwiazdę, a jego filmowy pocałunek z Kirsten Dunst to jedna z najbardziej ikonicznych scen miłosnych. Tobey zagrał w kolejnych Spider-Manach, a potem w kilku pomniejszych produkcjach. Całkiem nieźle zagrał również w „Wielkim Gatsbym”, a od 2014 nie pojawia się na ekranach. 

 4. 4. Macaulay Culkin


  Macaulay Culkin jest prawdziwym fenomenem. Jeśli zapytasz kogoś w czym grał, odpowie że w „Kevinie”, a ci bardziej zorientowani dorzucą jeszcze „Moją dziewczynę”. A jednak od 30 lat wszyscy o nim mówią. I nie o kilku pomniejszych rolach, które udało mu się zagrać w przerwach w piciu i odwykach, ale właśnie o jego życiu prywatnym. 

 5. 5. Megan Fox


  Tak jak Jessica Alba, Megan Fox co roku pojawia się na liście najseksowniejszych kobiet świata. Ale jej kariera filmowa nie rozwija się równie wspaniale. Megan była gwiazdą w dwóch częściach „Transformersów”, ale zrezygnowała z grania w kolejnych. Przyczyną był jej trudny charakter i niezbyt miłe uwagi reżysera Michaela Baya podczas pracy nad filmami. Obecnie możemy ją oglądać między innymi w „Wojowniczych Żółwiach Ninja”. Niestety jedyne nagrody, do których jest corocznie nominowana, to Złote Maliny.Komentarze 0

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

5 gwiazd, które zagrały w świetnych filmach, a później ich sława przygasła

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

reset password

Powrót do
Zaloguj się

Zarejestruj się

Captcha!
Powrót do
Zaloguj się
Wybierz Format
Historyjka
Krótka historia
Lista
Klasyczny artykuł z wypunktowaną treścią
Stwórz MEMA
Wgraj obrazek i stwórz własnego MEMA
Video
YouTube lub Vimeo
Obrazek
MEM lub Zdjęcie
GIF
Format GIF

Send this to a friend