5 gwiazd, które palą marihuanę i nie wstydzą się do tego przyznać


Coraz więcej krajów legalizuje medyczną marihuanę. Udowodniono, że pomaga w łagodzeniu przewlekłego bólu oraz w przypadkach długotrwałego stresu i innych schorzeniach. Celebryci z Hollywood również popierają całkowitą legalizację zioła.

 1. 1. Matthew McConaughey


  Świat dowiedział się o tym, że aktor pali zioło w 1999 roku, kiedy policjanci aresztowali go za posiadanie marihuany w domu. Matthew nie potwierdza ani nie zaprzecza, że jest koneserem trawki, ale w wywiadach mówi, że podczas filmowania „The Beach Bum”, Snoop Dogg podmieniał rekwizyty na prawdziwą marihuanę. 

 2. 2. Whoopi Goldberg


  Whoopi Goldberg zawsze głośno mówiła o tym, że nie stroni od marihuany. Pisała nawet artykuły do pisma The Cannabist, w których opisywała zalety trawki. Od kilku lat stoi na czele firmy Whoopi&Maya. Ich produkty (balsamy, nalewki, środki do kąpieli oraz pitna czekolada) zawierają 4 rodzaje konopi.

 3. 3. Lady Gaga


  Artystka używa marihuany, aby się zrelaksować i zmniejszyć stres przed występami. Często pali zioło podczas pracy twórczej, ponoć wzmaga to jej kreatywność. Oprócz tego Lady Gaga twierdzi, że tylko marihuana jest w stanie pomóc jej w leczeniu chronicznego bólu spowodowanego fibromialgią. Ostatnio ograniczyła trochę ilość wypalanych jointów, ponieważ stwierdziła, że 15-20 dziennie to jednak jest już jakaś forma uzależnienia.

 4. 4. Snoop Dogg


  Snoop Dogg = marihuana. Ten wszechstronny artysta nie rozstaje się z jointem. Snoop zarabia na pisaniu i śpiewaniu o paleniu zioła oraz na sprzedaży produktów z linii Leafs by Snoop. Wielu ludzi stawało w szranki ze Snoopem, ale tylko jeden zawodnik był w stanie wypalić więcej niż on - był to Willie Nelson. 

 5. 5. Woody Harrelson


  Woody Harrelson lubi sobie zapalić i uważa, że każdy dorosły powinien mieć prawo do uprawiania i spożywania zioła. Aktor działa w fundacji NORML, której celem jest doprowadzenie do zalegalizowania i opodatkowania marihuany. Woody zajmuje się głównie działaniami mającymi na celu zapewnienie użytkownikom dostępu do bezpiecznej i dobrej jakości marihuany.Komentarze 0

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

5 gwiazd, które palą marihuanę i nie wstydzą się do tego przyznać

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

reset password

Powrót do
Zaloguj się

Zarejestruj się

Captcha!
Powrót do
Zaloguj się
Wybierz Format
Historyjka
Krótka historia
Lista
Klasyczny artykuł z wypunktowaną treścią
Stwórz MEMA
Wgraj obrazek i stwórz własnego MEMA
Video
YouTube lub Vimeo
Obrazek
MEM lub Zdjęcie
GIF
Format GIF

Send this to a friend