7 najgorszych cytatów ostatniego tygodnia


Od Małgosi Rozenek, poprzez Bronisława Komorowskiego i papieża Franciszka, na Antonim Macierewiczu skończywszy. Oto 10 cytatów z ostatniego tygodnia, które wywołały największe poruszenie w mediach. 

 1. 1. Papież Franciszek wypowiedział się na temat płatnych mszy


  "Za mszę się nie płaci. Msza jest pamiątką ofiary Chrystusa. Odkupienie jest darmowe. Jeśli chcesz złożyć datek, złóż. Ale za mszę się nie płaci. Ważne, żebyście to zrozumieli".

 2. 2. Relacje Polski i USA lepsze niż kiedykolwiek?


  "Mamy najlepsze relacje polsko-amerykańskie, zarówno jeśli chodzi o kwestie współpracy militarnej, jak i wymiany handlowej. Jeszcze pięć tygodni temu w Polsce gościł Rex Tillerson, szef amerykańskiej dyplomacji" - tak twierdzi wicemarszałek Senatu Adam Bielan.

 3. 3. Popek najlepszy w Tańcu z Gwiazdami! Drwili z niego, a on wygrał odcinek. Co powiedział o swoim występie?


  "Stałem się królem parkietu. Sam jestem w szoku"!

 4. 4. Julia Kamińska, serialowa Brzydula, zabrała głos w sprawie molestowania kobiet


  "Żyjemy w takim świecie, że mężczyźni od najmłodszych lat są zachęcani do pewnych zachowań. Tak zwane końskie zaloty są właśnie formą molestowania: ciągnięcie za włosy, komentowanie piersi… Mamy z tym do czynienia już w szkole podstawowej. Pierwszy raz to się zdarzyło, jak miałam 16 czy 17 lat, nic się strasznego nie stało, ale było to bardzo przykre. To było dotykanie mojego ciała, niby żart, że niby fajnie, ale to było bardzo krępujące i kompletnie nie wiedziałam, jak zareagować. To było okropne, pamiętam to do tej pory. Molestować można również przez żart i to jest przykre. Może to dobrze, że ta granica przesunie się trochę w tę stronę, bo przez wiele lat była po totalnie niewłaściwej stronie i może niektórym się jakaś lampka zapali, że lepiej nie, bo jednak #MeToo. Mam nadzieję, że to wahadło kiedyś znajdzie równowagę".

 5. 5. Karolina Piasecka, żona polityka PiS, ujawnia kolejne szczegóły jej małżeńskiego koszmaru


  "Znalazłam się w takim miejscu, dostając kolejne razy od męża, nie przesypiając kolejnej nocy, będąc dręczona, wyrzucana z domu, były stosowane wobec mnie wszelkie metody upodlenia: bicie, duszenie. Wtedy wzięłam sprawę w swoje ręce, postanowiłam, że trzeba to przerwać i powiedzieć o tym wszystkim, żeby stworzyć dobre miejsce dla rozwoju dzieci".

 6. 6. Dama Rozenek w pierwszym odcinku Iron Majdan zaprezentowała słownictwo niegodne damy


  "Nie zrobię czelendziu, w dupie mam czelendżu. Ja uprawiam sport dla wyglądu, a nie dla sportu".

 7. 7. Syryjski uchodźca, który rzucał kamieniami na granicy z Węgrami, został skazany na 10 lat więzienia, ponieważ sąd pierwszej instancji uznał go za terrorystę


  "Nie rozumiem, dlaczego spośród tych wszystkich osób, które uczestniczyły w starciach, wyróżniono właśnie mnie. Próbuję znaleźć jakikolwiek powód lub jakikolwiek pretekst i nie znajduję go. Chciałem tylko pomóc rodzinie się przedostać".loading...

Komentarze 0

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

7 najgorszych cytatów ostatniego tygodnia

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

reset password

Powrót do
Zaloguj się

Zarejestruj się

Captcha!
Powrót do
Zaloguj się
Wybierz Format
Historyjka
Krótka historia
Lista
Klasyczny artykuł z wypunktowaną treścią
Stwórz MEMA
Wgraj obrazek i stwórz własnego MEMA
Video
YouTube lub Vimeo
Obrazek
MEM lub Zdjęcie
GIF
Format GIF

Send this to a friend