10 najprzystojniejszych raperów w Polsce według kobiet


 1. 1. Dwa Sławy


  Pamiętacie czasy Zmierzchu, kiedy cała płeć piękna podzieliła się na team Edward albo team Taylor? Obstawiamy, że w przypadku rapera Dwa Sławy sytuacja wygląda podobnie – z tym że grono zainteresowanych zawęża się do Polek. Plus jest taki, że Astek i Rado grają w jednym zespole, więc czysto teoretycznie nie musicie wybierać. Są do siebie bardziej niż podobni, mają zajebiste poczucie humoru i tak w ogóle, także wizualnie, wyglądają na normalnych, nieprzestylizowanych i zwyczajnie bardzo przystojnych typów.

 2. 2. Miuosh


  Przede wszystkim to dobry chłopak – parę lat temu podczas jednego z koncertów namawiał fanów, żeby wrzucili parę złotych do puszki trzymanej przez faceta, który zbierał na chorego syna, a jeśli odkładali ten hajs na jego nowy album to luz, mogą go ściągnąć z sieci. Props!

 3. 3. W.E.N.A


  Bardzo fajna stylówa: mocno klasyczna, ale W.E.N.A. trzyma jednocześnie rękę na pulsie tego, co obecnie dzieje się w streetwearze. 

 4. 4. Taco Hemingway


  Połowa dziewczyn leci na Filipa za umiejętność składania takich romantycznych wersów jak te z Deszczu na betonie. Druga połowa – za brud, ale nie dosłownie, chodzi nam raczej o to, co na twarzy. Bo umówmy się, to jeden z najlepiej wyglądających raperów z zarostem na polskiej scenie. I jedna z niewielu znanych nam osób, którym z wąsem jest do twarzy.

 5. 5. 2sty


  Alternatywa dla dziewczyn, dla których Taco Hemingway jest za bardzo orientalny – 2sty łapie przewagę będąc jednocześnie turasem i normalnym gościem.

 6. 6. Gedz


  Wydaje nam się że im Gedz jest starszy, tym coraz lepiej wygląda. Podbić to można pod wszystkim znaną teorię z winem, a że dziewczyny lubią wino – wniosek nasuwa się sam.

 7. 7. Ten Typ Mes


  Jeśli jara was typ luźnego biznesmena, pewnie jara was też Mes.

 8. 8. Quebonafide


  Problem u Quebo jest taki, że cokolwiek by ze sobą nie zrobił, będzie wyglądał dobrze. My oczywiście nie widzimy w tym nic złego, nawet trochę zazdrościmy.

 9. 9. Kuban


  Od dobrych kilku lat Kubano wciąż plusuje w oczach kobiet. Z jednej strony można się do kilku rzeczy przyczepić – wiecie, że Sebik, że chudy, że ciągle w czapce – a z drugiej ma coś takiego w sobie, że ciężko oderwać wzrok.

 10. 10. Zwycięzca - Spinache


  Uwierzycie, że on ma 38 lat?Komentarze 0

10 najprzystojniejszych raperów w Polsce według kobiet

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

reset password

Powrót do
Zaloguj się

Zarejestruj się

Powrót do
Zaloguj się
Wybierz Format
Historyjka
Krótka historia
Lista
Klasyczny artykuł z wypunktowaną treścią
Stwórz MEMA
Wgraj obrazek i stwórz własnego MEMA
Video
YouTube lub Vimeo
Obrazek
MEM lub Zdjęcie
GIF
Format GIF

Send this to a friend