8 najdziwniejszych kar szkolnych, które zabrnęły zbyt daleko!


Uważasz, że dodatkowa praca domowa to wielka kara? Zobacz do czego zdolni są nauczyciele z innych krajów.

 1. 1. Klękanie na mrożonym groszku


  Azjatyckie dzieci i uczniowie mogą być zaznajomieni z tą formą kary, ponieważ jest ona tam dość powszechna.

 2. 2. Publiczne trzymanie się za ręce


  Ci dwaj chłopcy z Arizony wpadli w kłopoty w szkole i dostali dwie opcje: zawieszenie w prawach ucznia lub trzymanie się za ręce przez 15 minut na dziedzińcu szkoły, aby wszyscy mogli to zobaczyć. Wybrali oczywiście 15 minut sławy.

 3. 3. Kołnierz wstydu


  Nauczyciel z USA umieszczał kołnierze dla psów na uczniach jako formę kary. Ta upokarzająca kara szybko skończyła się, gdy zarząd szkoły dowiedział się o incydencie i usunął nauczyciela ze szkoły.

 4. 4. Jedzenie z podłogi


  Kilku uczniów ze szkoły w New Jersey zostało zmuszonych do zjedzenia jedzenia z podłogi na sali gimnastycznej za karę, gdy jeden z nich wylał wodę na podłogę. Rodzice uczniów zaskarżyli zarząd Camden i wygrali!

 5. 5. Grzywna i zawieszenie


  Nastolatek z Teksasu został zawieszony na trzy dni po tym, jak inny uczeń uderzył go. Ponadto został ukarany grzywną w wysokości 350 dolarów i 20 godzinami prac społecznych.

 6. 6. Osamotnienie


  Szkoła w Waszyngtonie ma wyściełane pomieszczenie, w którym uczniowie są karani za problemy behawioralne. Kiedy dowiedziała się matka studenta, opublikowała zdjęcia pokoju na Facebooku, aby powiadomić innych rodziców o tej niezwykłej karze.

 7. 7. Obcięcie włosów


  7-letnia uczennica wciąż bawiła się swoimi warkoczami, nawet gdy nauczyciel prosił o przestanie. Gdy nie chciała się zastosować do prośby, nauczyciel odciął jej włosy. Nauczyciel został ukarany grzywną w wysokości 175 USD, a dziewczynka zamieniła klasę.

 8. 8. Majtki w dół


  Japońska szkoła dla dziewcząt zarządziła stanie i ściąganie swoich majtek do kolan jako formę kary za np. spóźnianie się lub nieodrabianie pracy domowej.Komentarze 0

8 najdziwniejszych kar szkolnych, które zabrnęły zbyt daleko!

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

reset password

Powrót do
Zaloguj się

Zarejestruj się

Powrót do
Zaloguj się
Wybierz Format
Historyjka
Krótka historia
Lista
Klasyczny artykuł z wypunktowaną treścią
Stwórz MEMA
Wgraj obrazek i stwórz własnego MEMA
Video
YouTube lub Vimeo
Obrazek
MEM lub Zdjęcie
GIF
Format GIF

Send this to a friend