Twoje Memy

Ohyda

Miałem w bucie kamyka i ciągle zapominałem go wyjąć jak wracałem do domu. Dzisiaj postanowiłem to zrobić – okazało się, że to nie był kamyk… tylko zgnieciony robak… dosyć DUŻY robak. Chodziłem z nim w bucie przez 3 dni.

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

reset password

Powrót do
Zaloguj się

Zarejestruj się

Powrót do
Zaloguj się
Wybierz Format
Historyjka
Krótka historia
Lista
Klasyczny artykuł z wypunktowaną treścią
Stwórz MEMA
Wgraj obrazek i stwórz własnego MEMA
Video
YouTube lub Vimeo
Obrazek
MEM lub Zdjęcie
GIF
Format GIF

Send this to a friend