Polscy celebryci po operacjach plastycznych [10 zdjęć]


Botoks, korekta nosa oraz korekta powiek dolnych i górnych – to najczęściej przeprowadzane zabiegi wśród celebrytów. Choć zmianę w ich wyglądzie widać już na pierwszy rzut oka, wielu z nich wypiera się operacji plastycznych, twierdząc, że metamorfoza jest zasługą diety i zdrowego trybu życia. 

 1. 1. Krzysztof Ibisz


  Pod skalpel zdecydował się pójść także polski prezenter Krzysztof Ibisz. Dzięki zabiegom wyraźnie odmłodniał: pozbył się kurzych łapek oraz worków pod oczami. Spekulacje mediów nie ograniczyły się jednak do wytknięcia mu korekcji górnych i dolnych powiek. Swojego czasu krążyły informacje, że Ibisz poddał się również powiększeniu ust.

 2. 2. Maja Sablewska


  Zabiegi upiększające w przypadku Sablewskiej spowodowały, że z brzydkiego kaczątka przemieniła się w pięknego łabędzia. Za sobą, jak sama przyznaje, ma korekcję ust oraz botoks. Dzięki profesjonalnym zabiegom modeluje również swoje kości policzkowe. Tak naprawdę jednak trudno rozstrzygnąć, czy celebrytka ograniczyła się do medycyny estetycznej, czy też jej obecny wygląd jest zasługą operacji plastycznych.

 3. 3. Agnieszka Szulim


  Dziennikarka jest kolejnym przykładem udanej metamorfozy. Rozpoczęła ją od operacji powiększenia biustu, którą jak stwierdziła, wykonała po namowach swojego męża Adama. Ciąg dalszy swojej przemiany zawdzięcza styliście, fryzjerowi i wizażyście, a zatem jeśli wierzyć celebrytce, ingerencje chirurgiczne ograniczyły się do jej nowych piersi.

 4. 4. Kayah


  Piosenkarka jest pierwszą polską gwiazdą, która otwarcie przyznała, że poddała się operacji plastycznej. Celebrytka, która od dziecka walczyła z kompleksem spowodowanym zbyt dużym nosem, zdecydowała się na zmianę jego kształtu. Kayah w mdłości miała odstające uszy, postanowiła więc zoperować sobie również tę część ciała. Podobno korygowała także kształt kolan.

 5. 5. Tomasz Jacyków


  Tomasz Jacyków nie ukrywa, że w utrzymaniu młodego wyglądu pomaga mu botoks. Z czasem przyznał się również, że przeszkadzał mu zwis powiek, dlatego postanowił je poprawić. Zabieg musiał przejść bardzo dobrze, bo jeszcze przed ściągnięciem szwów przy oku pojawił się na pokazie kolekcji Dawida Wolińskiego.

 6. 6. Natalia Siwiec


  Gdy media obiegły zdjęcia Miss Euro 2012, mało kto spodziewał się, że Natalia ma za sobą operacje plastyczne. Celebrytka dość szybko przyznała się, że skorygowała niektóre części swojego ciała. Dziełem chirurga plastycznego są chociażby jej powiększone usta i jędrne piersi, które straciły na atrakcyjności, gdy Natalia schudła.

 7. 7. Edyta Górniak


  Piosenkarka, jak twierdzi,  nie jest ani zwolenniczką, ani przeciwniczką operacji plastycznych. Chirurdzy plastyczni oceniający celebrytkę twierdzą, że ma ona nie tylko powiększone usta, ale również zoperowane kości policzkowe. Jakimkolwiek zabiegom się poddała, nie da się ukryć, że pozbawiły ją młodzieńczego wdzięku.

 8. 8. Ewa Minge


  Operacje plastyczne Ewy Minge stały się przedmiotem ostrego sporu. Projektantka twardo wypiera się zabiegów upiększających i twierdzi, że nigdy nie poszła pod nóż. Kiedy chirurg plastyczny Andrzej Sankowski wymienił, jakie operacje przeszła celebrytka, ta postanowiła go pozwać. Zestawienia starych i nowych zdjęć Ewy Minge nie przemawiają jednak na jej korzyść.

 9. 9. Sonia Bohosiewicz


  Do grona polskich celebrytek decydujących się na metamorfozę w gabinetach medycyny estetycznej zalicza się Sonia Bohosiewicz, która na operacje plastyczne wydała ponad 20 tys. złotych. Aktorka zdecydowała się m.in. na botoks, modelowanie kości policzkowych i brody, powiększenie ust i podniesienie łuku brwiowego.

 10. 10. Joanna Krupa


  Przez lata zmieniała się zarówno twarz celebrytki, jak i jej piersi. Joanna Krupa przyznała się jednak tylko do dwóch operacji plastycznych piersi, o których opowiedziała redakcji miesięcznika "Cosmopolitan". - Pierwszy raz, gdy usłyszałam, że aby osiągnąć karierę w modelingu, musi być większy. Jednak potem zrozumiałam, że jest zbyt duży i pożałowałam tej decyzji. Skorygowałam go jeszcze raz i wróciłam do naturalnego rozmiaru - powiedziała w wywiadzie.Komentarze 0

Polscy celebryci po operacjach plastycznych [10 zdjęć]

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

reset password

Powrót do
Zaloguj się

Zarejestruj się

Powrót do
Zaloguj się
Wybierz Format
Historyjka
Krótka historia
Lista
Klasyczny artykuł z wypunktowaną treścią
Stwórz MEMA
Wgraj obrazek i stwórz własnego MEMA
Video
YouTube lub Vimeo
Obrazek
MEM lub Zdjęcie
GIF
Format GIF

Send this to a friend