Te gwiazdy rewelacyjnie wybrały swoje tatuaże. Każde mają swoje znaczenie [10 zdjęć]


Tatuaże gwiazd mogą czasem powiedzieć nam więcej o ich życiu niż niejeden wywiad. Czasem są one wyrazem miłości wobec partnera, czasem wobec… jedzenia, a w jeszcze innych przypadkach mogą symbolizować wieloletnią przyjaźń. Oto co kryje się za tatuażami 10 popularnych celebrytów.

 1. 1. Maisie Williams i Sophie Turner


  Gwiazdy kultowej serii Gry o tron, Maisie Williams i Sophie Turner, świętowały swoją przyjaźń, dopasowując tatuaże z napisem „07.08.2009”. To jest data, kiedy dziewczyny dostały swoje role w serialu i stały się siostrami na ekranie. Od tamtej pory są nierozłączne. To cel przyjaźni, który wszyscy chcielibyśmy osiągnąć!

 2. 2. Emilia Clarke


  Matka smoków z Gry o Tron oddała hołd swojej postaci poprzez tatuaż na poniżej nadgarstka, przedstawiający trzy smoki w locie. Emilia wiele razy podkreślała, że ta rola odmieniła jej życie.

 3. 3. Angelina Jolie


  Jolie wytatuowała sobie plecy symbolami buddyjskimi mającymi reprezentować duchową więź łączącą ją z Bradem Pittem na kilka miesięcy przed niespodziewanym końcem ich małżeństwa.

 4. 4. Johnny Depp


  Johnny Depp to kolejna gwiazda, która postanowiła uwiecznić imię swojej drugiej połówki na swojej skórze. Niestety, napis „Winona Forever” nie okazał się proroczym tatuażem, jako że związek Deppa i jego koleżanki po fachu, Winony Ryder, zakończył się rozstaniem, a „Winona Forever” zamieniła się w „Wino Forever.”

  Najwyraźniej Depp nie wyciągnął wniosków, gdyż w 2015 sprawił sobie kolejny tatuaż miłosny. Tym razem celebrował on związek z Amber Heard, a na jego knykciach pojawił się napis „SLIM” będący ksywką Heard. Także tym razem Depp zmuszony był do modyfikacji tatuażu, i raczej nie ma on dobrego zdania o swojej byłej partnerce, jako że jej ksywkę zastąpił napis „SCUM” (śmieć).

 5. 5. Heidi Klum


  Kolejna historia miłosnego zawodu, tym razem z udziałem niemieckiej modelki, która przypieczętowała swój związek z Sealem tatuażem przedstawiającym abstrakcyjną figurę i 4 gwiazdki symbolizujące ich dzieci. Po rozwodzie, piosenkarz zniknął z jej życia, podobnie jak figura z jej przedramienia.

 6. 6. Ariana Grande


  Ariana Grande postanowiła uczcić swój singiel „7 Rings” poprzez wykonanie podobnego tatuażu na dłoni. Zdecydowała ona, że zostanie on wykonany w języku japońskim, jednak czujni fani i dziennikarze szybko wychwycili zabawny błąd w tatuażu, który sprawił, że treść całości brzmi „mały grill węglowy.” Piosenkarka próbowała naprawić błąd, ale nie do końca jej się to udało. Obecna wersja tatuażu to „ japoński palec grillowy.”

 7. 7. David Beckham


  David Beckham posiada całe mnóstwo tatuaży, ale dwa najcenniejsze to projekt jego dzieci. Dziewczynka na jego dłoni to dzieło jego córki, Harper, podczas gdy odręczna wiadomość o treści „kochamy cię tato” to prezent od jego synów, Brooklyna, Romeo, i Cruza.

 8. 8. Ed Sheeran


  Ed Sheeran może pochwalić się całą kolekcją osobliwych tatuaży, ale najbardziej w oczy rzuca się butelka keczupu Heinz na jego ramieniu. Brytyjski piosenkarz ma wręcz obsesję na punkcie tego szczególnego keczupu i podczas trasy zawsze trzyma jego zapas pod ręką, na wypadek gdyby nie był on dostępny w lokalnych restauracjach.

 9. 9. Victoria Beckham


  Victoria Beckham także ozdabiała swoją skórę tatuażami, choćby hebrajskim napisem „należę do mojego ukochanego, a mój ukochany do mnie,” który wykonała w 2006 roku. Kilka lat temu, tatuaż stał się jednak niemal niewidoczny.

  Mimo że projektantka nigdy nie wytłumaczyła jego zniknięcia, najprawdopodobniej padł on ofiarą nowego eleganckiego stylu preferowanego przez Victorię od kilku lat. Podobny los spotkał 4 tatuaże na jej nadgarstkach.

 10. 10. Karrueche Tran


  Amerykańska modelka i aktorka wyróżnia się za sprawą swojego dość niezwykłego tatuażu. Jest to zamek zaczynający się na jej kostce, a kończący niemal na biodrze. Choć nie kryje on głębszego przesłania, z pewnością przyciąga wzrok.Komentarze 0

Te gwiazdy rewelacyjnie wybrały swoje tatuaże. Każde mają swoje znaczenie [10 zdjęć]

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

reset password

Powrót do
Zaloguj się

Zarejestruj się

Powrót do
Zaloguj się
Wybierz Format
Historyjka
Krótka historia
Lista
Klasyczny artykuł z wypunktowaną treścią
Stwórz MEMA
Wgraj obrazek i stwórz własnego MEMA
Video
YouTube lub Vimeo
Obrazek
MEM lub Zdjęcie
GIF
Format GIF

Send this to a friend